Spływy kajakowe okolice Warszawy

Ksawerów Nowy zaprasza na spływy kajakowe okolice warszawy. Wyjątkowe emocje, zabawa i sposób na sport nawet dla tych którzy klasycznego sportu nie lubią. Osobom, które wybierają się do naszego domu na wynajem na doby oferujemy organizację spływów kajakowych po Pilicy, a na życzenie naszych gości, spływy mogą być zakończone wspaniałym ogniskiem.

Taka forma spędzenia wolnego czasu nie tylko pozwoli oderwać się od rutyny rzeczywistości, ale także jest doskonałą okazją do bliższego poznania, zaciśnięcia więzów a także jako sposób na stres i zmianę klimatu oraz otoczenia. Kilkudniowy wyjazd z rodziną sprzyja zacieśnieniu więzów, nawiązaniu bliższych relacji, nawet z dorastającą, często mającą odmienne zdanie młodzieżą. Spływy kajakowe są doskonałą przygodą dla ludzi w każdym wieku.

Spływy kajakowe okolice Warszawy
Spływy kajakowe okolice Warszawy

Co oferuje nam przyroda?

Szlak rzeki Pilica meandruje wśród rozległych łąk, lasów, bagienek tworząc liczne wysepki i zakola. Ciekawy i piękny widok kusi i przyciąga także amatorów fotografii i miłośników przyrody, zwłaszcza że nad wodę przychodzą leśni mieszkańcy. Zarośla to ulubione miejsce do zakładania gniazd wielu gatunków ptaków. Przy odrobinie szczęścia można nie tylko usłyszeć zachwycające koncerty ale także zobaczyć skrzydlatych wokalistów. Rzeka Pilica to najdłuższy lewobrzeżny dopływ Wisły, o długości długości 342 km, między innymi przepływa przez Szczekociny, Sulejów, Spałę, Białobrzegi i Warkę. Ten naturalnie stworzony wodny szlak zachwyca swoim pięknem i bliskością przyrody. Po drodze znajduje się wiele zajezdni gdzie można odpocząć, zjeść posiłek w bliskim kontakcie z naturą, czy zrobić sesję zdjęciową która będzie wspaniałą pamiątką przez wiele lat.

Kogo zapraszamy na spływ kajakowy okolice Warszawy?

Każdego! Coraz częściej na spływy kajakowe decydują się ludzie którzy dotychczas nigdy nie mieli kontaktu z tym rodzajem sportu. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, relaks i wypoczynek, który na długo pozostanie wspaniałym wspomnieniem, pozwoli zregenerować siły i oderwać się od szarej codzienności. Niewątpliwie warto skorzystać z takiej rozrywki, co potwierdzają nasi klienci korzystający z atrakcji kajakarskich po raz pierwszy. Nasza doskonale zorganizowana wyprawa będzie czuwać nad prawidłowym i bezpiecznym przepływem, a także chętnie służy pomocą i poradą dla każdego.

Wielu mieszkańców wielkich miast często preferuje czynny wypoczynek na łonie natury, biorąc pod uwagę wycieczki konne, czy rowerowe które tak naprawdę, miłośnikom prawdziwej przygody pozostawiają niedosyt w postaci braku emocji. Zapewniamy Was że z nami nie będziecie się nudzić! Warszawiacy mają niebywałą okazję gdyż spływy kajakowe rzeką Pilicą są już godzinę drogi od stolicy. Po emocjonującej podróży warto skorzystać z wypoczynku w domu do wynajęcia na doby w Ksawerowie.