Odpoczynek okolice Warszawy

Żeby zaznać miły odpoczynek okolice Warszawy, wcale nie trzeba daleko szukać, co więcej wystarczy godzina jazdy samochodem od Warszawy aby zaznać spokoju i relaksu blisko natury. Dzięki możliwościom jakie Wam dajemy, macie okazję poczuć się jak mieszkańcy wsi, posiadając przez dobę lub kilka dni własny dom, jeziorko, i pięknie zagospodarowane podwórko.
Tak! Skalny Dom Ksawerów to luksusowy dom na wynajem na doby! Wyobraźcie sobie że nie musicie użerać się z sąsiadami zza ściany, spędzacie czas w towarzystwie osób które lubicie i to wszystko tak blisko stolicy.
Proponujemy naszym gościom pobyt w przepięknej okolicy w bliskim kontakcie z naturą. Urzekający pejzaż z pewnością wpłynie na lepsze samopoczucie, a świeże powietrze będzie miłym wytchnieniem dla zmęczonego szybkim tempem miejskiego życia organizmu. Miejsce w których postawiony jest dom to prawdziwa oaza spokoju i komfortu w otoczeniu wspaniałej przyrody.

Zapraszamy do nas na wczasy, na weekend albo na jedną dobę, to zależy od Was ile czasu chcecie spędzić w willi Ksawerów! To idealne miejsce dla wszystkich szukających wyciszenia, swobody oraz niezależności.

Przystań dla każdego


Planujesz aktywny wypoczynek, albo błogi relaks w weekend, a może wreszcie masz czas na wyprawy kajakiem? Zapraszamy do nas, gdzie z pewnością spełnisz swoje plany. Tu wreszcie będzie czas na przeczytanie ulubionej książki, na długie konwersacje z przyjaciółmi, a jeśli wolisz ciszę to z pewnością tu jej Tobie nie zabraknie.

Odpoczynek okolice Warszawy
Odpoczynek okolice Warszawy

Na życzenie gości przygotowujemy szereg atrakcji, jak spływy Pilicą, czy ognisko. Idealnie będą się tu czuły rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół ale także zakochane pary czy spragnieni odrobiny spokoju małżonkowie. W willi jest wyposażona kuchnia, sala kominkowa, pokój zabaw, sucha sauna, dwie łazienki i sypialnie na 8 osób. Oprócz wielu wygód bez których nie wyobrażamy sobie życia, w całym domu jest Wi-Fi, a przed domem wspaniały taras i basen, dlatego pomimo wiejskiej atmosfery i typowego dla wsi spokoju nie będziecie się tu czuli jak oderwani od cywilizacji.
Naszym priorytetem jest stworzenie warunków dla komfortu i relaksu dla ciała i umysłu, i wierzymy że nam się to udało.

Zapraszamy do przyjazdu na odpoczynek w okolice Warszawy.