Gdzie odpocząć okolice Warszawy

Prezentujemy Państwu dom na wynajem na doby w okolicach Warszawy. Do wynajęcia jest piękna, luksusowa i nowa willa we wspaniałej, wypoczynkowej lokalizacji. Niewątpliwym atutem domu jest niedaleko położona droga krajowa 48. Nieruchomość składa się z czterech luksusowych sypialni, gdzie jest miejsce dla 8 dorosłych osób, dwóch łazienek, kuchni, salonu i pokoju zabaw. Dla miłośników wysokich temperatur oferujemy suchą saunę. Z zewnątrz wspaniałego domu na wynajem w okolicach stolicy, znajduje się przestronny taras z pergolą oraz basen z ciepłą wodą.

Wypoczynek na najwyższym poziomie!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy możliwość noclegu z dostawką, a dzieci do lat 6, śpiące z rodzicami, przebywają za darmo. Zapraszamy do wynajęcia wygodnego, dużego luksusowego domu gdzie doskonale wypoczniecie, nabierzecie sił i wigoru, a miłośnicy spacerów i obserwatorzy przyrody z pewnością będą mieli owocne łowy z aparatem. Nasz dom jest położony w przepięknej okolicy na skraju lasu w gminie Stromiec 10 km od Białobrzeg Radomskich i zaledwie zaledwie 45 minut jazdy od Warszawy trasą szybkiego ruchu. Czyste powietrze, cisza i spokój zapewnią każdej rodzinie wspaniałe wakacje.

Gdzie odpocząć okolice Warszawy
Gdzie odpocząć okolice Warszawy

Uroku naszemu domowi do wynajęcia na doby dodaje przepływająca przez teren działki rzeczka oraz znajdujący się tam urokliwy staw. Do dyspozycji gości oddaliśmy małą łódkę, dlatego młode wilki morskie mają doskonałą okazję poczuć się jak prawdziwi piraci. Organizujemy także spływy kajakowe po Pilicy zakończone ogniskiem na życzenie klienta.
Wynajmując nasz dom, mają Państwo niebywałą okazję skorzystania z dobrodziejstw i uroków jakie są na polskiej wsi. Tutaj wypoczniecie, poznacie życie i obyczaje współczesnych mieszkańców wsi a także możecie zjeść iście zdrowe i naturalne śniadanie, na przykład jajecznicę z wielskich jaj czy napić się mleka prosto od krowy. Z pewnością wielu z Was rozskmakuje się w wykonanych tradycyjną metodą twarogach i w wiejskim chlebie z masłem. Zwolennicy bardziej tradycyjnej, mięsnej kuchni z pewnością zachwycą się  wędlinami robionymi według przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Ksawerów Nowy to niewielka wieś, nieskalana wielkomiejskim przetwórtwem ani nie zanieczyszczona spalinami i pyłami z fabrycznych kominów. Niewątpliwym urokiem tej miejscowości jest klimat, gdzie każdy nowy mieszkaniec jest witany jak członek rodziny, a jednocześnie, wybierając naszą willę ma możliwość odseparowania się od świata na każde życzenie. Tutaj doskonale czują się dzieci, mające okazję poznać przyrodę, młodzież przywyczajona do dobrodziejst współczesnej techniki, ale i starsi chcący po prostu wypocząć i odetchnąć.

Dom do wynajęcia na doby blisko Warszawy, idealny zarówno latem jak i zimą

Wynajmując dom na doby nasi goście mają pewność spokoju i intymności. To idealne miejsce na zabawę z przyjaciółmi, wieczór kawalerski, czy wyjazd integracyjny. Sala kominkowa będzie sprzyjać opowieściom z długich podróży, wspomnieniach rodzinnych a nawet wspólnej zabawie przy ulubionej muzyce.

Jeżeli wciąż zadajecie sobie pytanie: gdzie odpocząć okolice Warszawy na wyjazd dla kilku osób, to dom do wynajęcia w Ksawerowie będzie najlepszym wyborem. W domu na wynajem na doby, doskonały wypoczynek znajdą zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i innych regionów którzy pragną oderwać się od spraw codziennych, zmienić klimat i miejsce, i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. okolice warszawy