Agroturystyka pod Warszawą

Ksawerów to niewątpliwie piękna okolica. Bliski kontakt z naturą zapewniają lasy, łąki i sielski, typowy dla polskiej wsi klimat. Tutaj przez cały rok ma się możliwość zobaczyć dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Bardzo często w okolice domów, w tym także i naszego luksusowego domu do wynajem na doby, podchodzą sarny, zające i dziki. Zapaleni miłośnicy regionalnej przyrody z pewnością docenią spacery wśród pięknej, bujnej roślinności, wyjątkowo pięknej w Ksawerowie.
Agroturystyka pod Warszawą daje naszym gościom możliwość połączenia relaksu i zdrowego trybu życia. Willa na wynajem w Ksawerowie, to w dzisiejszym świecie, oaza spokoju w najwyższym standardzie. Tutaj doskonale odnajdą się rodziny z dziećmi, przyjaciele czy ktokolwiek szukający chwili wytchnienia.

Jak wypoczywamy?

Oferta agroturystyczna na wsiach i przedmieściach to często małe domki, bardziej nadające się na nocleg dla młodzieży niż na odskocznię dla poważnych dorosłych ludzi, na co dzień pracujący w korporacjach. Wiele osób przyzwyczajonych do mediów, ludzi i kontaktu online z całym światem, nie czuje się zbyt dobrze w skromniejszych warunkach. Przeważnie polska oferta wypoczynkowa daje małe możliwości, luksusowej turystyki, dlatego wielu rodaków wybiera zagraniczne wycieczki, gdzie po wielogodzinnej, męczącej podróży w końcu docierają do ekskluzywnego hotelu, nie mającego nic wspólnego z przyrodą i zdrowym trybem życia. Pozorne odprężenie szybko znika, gdy przychodzi czas na powrotną, żmudną podróż.

agroturystyka pod warszawą
agroturystyka pod warszawą

Luksus pod Warszawą?

Tak! to możliwe! Dom w Ksawerowie to idealne połączenie standardów do jakich jesteśmy przyzwyczajeni a jednocześnie szybkiej regeneracji sił. Nasze usytuowanie blisko stolicy sprawia że zarówno podróż do willi, jak i powrót nie są męczące. Relaks i spokój który udzieli się gościom podczas pobytu, zostaje na dłużej. To wspaniałe, że tak naturalny, wypoczynkowy zakątek jest tuż obok Was!
Korzystając z naszej oferty agroturystyki pod Warszawą macie szerokie możliwości, włącznie z szybkim kontaktem ze znajomymi czy w razie potrzeby z pracą dzięki darmowemu Wi-Fi. Ponad to w domu jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, przepiękna sala kominkowa z jadalnią, dwie łazienki, sauna i klimatyzacja.
Z pewnością dodatkową atrakcją będzie regionalna kuchnia, bowiem o naszych gości dba cała okolica. U miejscowych gospodarzy można kupić miejscowe przysmaki!