Agroturystyka okolice Warszawy

Luksusowy Dom wypoczynkowy w Ksawerowie daje naszym gościom możliwość ciekawa agroturystyka okolice Warszawy. Nasi goście zaznają tutaj spokoju, ciszy i domowej atmosfery na łonie natury, wśród malowniczych łąk i lasów.

Zapraszamy rodziny z dziećmi…

Nasza willa to atrakcyjne miejsce dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Najmłodsi mają niebywałą okazję poznać życie wiejskie, zobaczyć zwierzęta charakterystyczne dla polskiej wsi i poznać smaki naturalnej kuchni wiejskiej. Młodzież będzie miała okazję wyciszyć się i oderwać od coraz szybszego życia, ale w każdej chwili może korzystać darmowego Wi-Fi i być na bieżąco. Więc jeśli szukacie pomysłu na urlop z rodziną w okolicy Warszawy zapraszamy do Ksawerowa.
Równie miło spędzicie u nas weekend, czy chociażby jedną noc – to miejsce jest idealne dla Ciebie! Miejsce oddalone jest od zgiełku miasta, z pełnymi wygodami do jakich współczesny człowiek jest przyzwyczajony.
Będąc w naszym domu do wynajęcia na doby, poczujecie jak otacza Was natura – zieleń, piękny staw z małą łódką i ptactwem które chętnie przylatuje nad wodę. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, które swoim ciepłem przypomina dom i daje naszym gościom wypoczynek i wytchnienie.

agroturystyka okolice warszawy
Agroturystyka okolice Warszawy

… a także grupy.

Zapraszamy w nasze progi również grupy przyjaciół, narzeczonych czy ludzi których połączyła jakaś pasja. Chcecie wypocząć, miło spędzić czas i zrelaksować się z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie nie chcecie wypuszczać się w całkowitą głuszę i obawiacie się rezygnacji z dotychczasowych przywilejów jakie niesie cywilizacja, to z pewnością spodoba się Wam u nas.
Tradycyjna agroturystyka niedaleko Warszawy to często domki jednorodzinne i małe zorganizowane osiedla. My oferujemy Wam willę, z własnym podwórkiem, oczkiem wodnym a dla miłośników kąpieli jest basen na świeżym powietrzu.
Sala kominkowa to idealne miejsce aby zimą posiedzieć z kubkiem gorącego kakao, poopowiadać niezwykłe historie albo spędzić romantyczny wieczór z ukochaną osobą. Latem w sali kominkowej można zorganizować wspaniałe spotkanie integracyjne, czy miło spędzić czas z rodziną.

Atrakcja na cały rok!

Nasz dom, latem doskonale sprawdza się jako przystań po spacerach wśród łąk i lasów Ksawerowa, a na tarasie można opalić się lub poczytać książkę, i wszystko to przy akompaniamencie ptaków i zapachu ziół z pól i łąk.
Szukając oferty ciekawej agroturystyki w okolicach Warszawy sprawdźcie naszą ofertę i zarezerwujcie termin już dziś. Wynajmując u nas dom, zyskujecie wspaniałe miejsce, czyste powietrze a co za tym idzie zdrowie które przecież jest bezcenne. Zapewniamy relaks, spokój i ciszę, a wszystko to już 45 minut drogi od Warszawy.